09
Şubat
ANKARA ETİMESGUT EMLAK PİYASASI

Ankara Etimesgut'ta Satılık Ev Fiyatları

Ankara, Etimesgut ilçesinde Ocak 2022 sonu itibarıyla son bir yıl içerisinde satılık konutların fiyatları %80.25 artmıştır. Aynı özelliklerdeki ortalama satılık konut fiyatları 462.800 TL olurken, Ortalama satılık konut büyüklüğü 130 metrekaredir.

Ankara, Etimesgut'ta Ortalama Geri Dönüş Süresi 18 Yıl

Ankara, Etimesgut ilçesinde satılık konutların ortalama metrekare birim fiyatı Ocak 2022 sonu itibarıyla 3.560 TL'dir. Aynı özelliklere sahip satılık konutların geri dönüş yani amortisman süreleri 18 yıl seviyelerindedir.

Ankara Etimesgut'ta Konut Fiyatları En Fazla Yükselen Mahalleler

Yıllık ortalamalara bakıldığında Ocak 2022 sonu itibarıyla konut için Ankara ili Etimesgut ilçesinde en fazla değer kazanan mahalleler sırasıyla Alsancak, Altay, Ahi Mesut, Eryaman olmuştur.

Ankara Etimesgut'ta En Hızlı Kazandıran Mahalleler

Amortisman süreleri dikkate alındığında Ocak 2022 sonu itibarıyla Ankara ili Etimesgut ilçesinde en hızlı geri dönüşe sahip mahalleler sırasıyla Fatih Sultan, Elvan, Atayurt, Orhun, Turkuaz olmuştur.

Ankara Etimesgut'ta En Geç Kazandıran Mahalleler

Amortisman süreleri dikkate alındığında Ocak 2022 sonu itibarıyla Ankara ili Etimesgut ilçesinde en geç geri dönüşe sahip mahalleler sırasıyla Alsancak, Altay, Ahi Mesut, Eryaman, Erler olmuştur.

Yahya Ayyıldız Gayrimenkul  © 2017 | All Rights Reserved